O myślach
 
Myśli Nieuczesane to miejsce dla ludzi ciekawych świata przeżyć. Platforma wymiany mądrości poważnych i tych mniej. Współczesna interpretacja zbioru aforyzmów Stanisława Jerzego Leca z kobiecej perspektywy, ale nie tylko dla kobiet. Dla Ciebie, mnie, jego i jej.

Od początku myśli miały autorski charakter. Za ich dobór odpowiada Agata Brucko – Stępkowska, prezes Futuro Finance, założycielka Fundacji Czynów Szlachetnych, Ambasador Biznesowy Polskiej Akcji Humanitarnej. Jeździ konno tylko galopem, śmieje się, gdy wiatr wieje jej prosto w twarz i pragnie wszystkiego – oprócz świętego spokoju.

Społeczność „nieuczesanych” rośnie z dnia na dzień. Aby wykorzystać myśli i przekuć je w czyny szlachetne, powstała ta strona. To kreatywny projekt charytatywny Fundacji Czynów Szlachetnych, której misją i celem jest pomoc innym, z podkreśleniem roli jednostki – każdy czyn szlachetny ma znaczenie.

Dlaczego pomagamy Polskiej Akcji Humanitarnej?

Polska Akcja Humanitarna prowadzi działania mające na celu zmniejszenie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych. Udziela pomocy ludziom najbardziej jej potrzebującym w miejscach, gdzie wystąpił konflikt zbrojny lub katastrofa naturalna. Obecnie prowadzi misje w Sudanie Południowym, Somalii, Syrii, Iraku i na Ukrainie. Funduje także szkolne posiłki w ramach programu dożywiania dzieci w Polsce Pajacyk.

Teraz te działania – mikro i makro – będzie można wspierać za pośrednictwem Myśli Nieuczesanych. W jaki sposób? Planujemy specjalną linię „nieuczesanych” gadżetów! Szczegóły wkrótce!

Bądźmy w kontakcie

Myśl dnia do porannej kawy?
Zostaw swój email